Jesteśmy obecni na rynku od 1990 roku

Reprezentujemy na polskim rynku wiodące europejskie marki. Gromadzimy w naszym portfolio produkty o doskonałej jakości, ekologiczne i bezpieczne w użytkowaniu.

Ideą naszej oferty jest zaoferowanie surowca oraz wykończonych półproduktów, których zastosowanie w projektach pozwoli na uzyskanie harmonii pomiędzy poszczególnymi jej elementami. 

 

Nasze produkty kierujemy zarówno do producentów jak i architektów poszukujących ciekawych technologicznie i wyrafinowanych stylistycznie rozwiązań. Jako firma dystrybucyjna współpracujemy z najlepszymi europejskimi dostawcami. Naszym priorytetem jest dystrybucja produktów najwyższej jakości, ekologicznych i bezpiecznych w użytkowaniu.

 

Produkty z naszej oferty znajdą zastosowanie przy produkcji mebli, okładzin ściennych, ścian działowych, podłóg, drzwi, mebli łazienkowych i kuchennych, wyposażenia sklepów i obiektów użyteczności publicznej, paneli dekoracyjnych i akustycznych.

 

Zapewniamy naszym Klientom i Partnerom produkty oraz serwis na najwyższym poziomie. Dostępność produktów, szybka realizacja zamówień oraz fachowe doradztwo to nieodłączne elementy naszej oferty. Utrzymujemy stany magazynowe kilkuset produktów co pozwala nam na szybką realizację zamówień każdej wielkości. Nieustannie się rozwijamy aby dopasować ofertę do zmieniających się trendów i potrzeb rynku.

Alpi

Kompleksowa oferta powierzchni dekoracyjnych do aranżacji wnętrz. Forniry, laminaty i obrzeża od lidera branży z Włoch.

WIĘCEJ
Valchromat

Ewolucja płyt MDF barwionych w masie. Dzięki wyjątkowym właściwościom i modnej kolorystyce znajdą zastosowanie we wszystkich elementach wykończenia wnętrz.

WIĘCEJ
Viroc

Płyty z efektem betonu do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Akustyka, termoizolacja, niezapalność to tylko niektóre z ich właściwości.

WIĘCEJ
Organoid

ORGANOID to naturalne powierzchnie dekoracyjne, charakteryzujące się organicznym wyglądem i naturalnym zapachem, powstające w sercu Alp, w Austrii.

WIĘCEJ
Valboard

Valboard to płyta MDF barwiona w masie. Płyty Valboard charakteryzuje wysoka jakość i konkurencyjna cena w porównaniu do płyt Valchromat.

WIĘCEJ
Katalogi i dokumenty

Skorzystaj z bogatej bazy dokumentów technicznych i broszur informacyjnych na temat wszystkich oferowanych produktów.

WIĘCEJ
back back